Chiropraktyka poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do Czwartku

W GODZ.
10.00 - 16.00

REJESTRACJA TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Masaż Poznań
Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

W SCHORZENIACH BÓLU KRĘGOSŁUPA I STAWÓW-RWIE KULSZOWEJ-DYSKOPATI-SKOLIOZACH-ODKWASZANIE ORGANIZMU PROSZEK ZASADOWY

PROSZEK ZASADOWY

NADMIAR KWASÓW MA UDZIAŁ W ZASADZIE NIEMAL WE WSZYSTKICH CHOROBACH PRZEWLEKŁYCH ALBO WYZWALAJĄC OBJAWY I  BĘDĄC EFEKTEM  USZKODZENIA KOMÓREK  I  POWSTANIA BÓLU- Z ZAKWASZENIA BIERZE POCZĄTEK WIĘKSZOŚĆ ZALEŻNYCH OD PRZEMIANY MATERII SCHORZEŃ MIĘŚNI ,KOŚCI, KRĘGOSŁUPA  I  STAWÓW.

NEUTRALIZUJE NADMIAR KWASÓW ORAZ POMAGA UTRZYMAĆ  PRAWIDŁOWĄ RÓWNOWAGĘ – pH  KWASOWO-ZASADOWĄ ORGANIZMU.

SZYBKO LIKWIDUJE BÓL PRZY SCHORZENIACH  KOŚCI, STAWÓW, MIĘŚNI – KRĘGOSŁUPA, W DYSKOPATII?WYPADNIĘCIU DYSKU? RWIE KULSZOWEJ

poprawia perystaltykę jelit, łagodzi zgagę, wspomaga odchudzanie,oczyszcza organizm z toksyn – dodaje sił  witalnych zwiększa wydolność organizmu u sportowców

Stan równowagi kwasowo-zasadowej osiągamy, kiedy zakres pH krwi dla większości procesów przemiany materii wynosi 7,35-7,45.Większe pH oznacza przewagę składników zasadowych, mniejsze – przewagę składników kwaśnych. Niebezpieczne dla organizmu zachwianie równowagi występuje przy pH mniejszym niż  6,8 i większym niż 7,8 (dla krwi). W skrajnych przypadkach białka ulegają denaturacji, przestają działać enzymy komórkowe, ustaje wymiana gazów oddechowych.

Złogi soli różnych kwasów są wyraźne zwłaszcza w mięśniach górnej części pleców i szyi, a także w okolicach kości krzyżowej. Można tam z łatwością wyczuć „guzki”. W wyniku niewłaściwej diety (zwykle po obfitym jedzeniu i piciu) wiele osób natychmiast odczuwa dolegliwości w dolnej części pleców lub różnych stawach.

Często połączenie nadwagi, nadmiaru kwasów i chorób stawów tworzy jednostkę chorobową, która jest olbrzymim obciążeniem dla organizmu. Najbardziej drastycznym przykładem jest ostry atak dny moczanowej przy  którym następuje gromadzenie się kwasu moczowego, najczęściej w stawach dużego palca stopy. Kwas powoduje ostry stan zapalny. Każdy chory na dnę otrzymuje leki łagodzące ból.

 

Nadmiar kwasów, który jest rzeczywistą przyczyną schorzenia, nie jest jednak neutralizowany. Zlikwidowanie nagromadzonych w organizmie złogów wymaga czasu. W takich przypadkach odkwaszanie trzeba przeprowadzać bardzo długo. Sukces terapii jest widoczny wówczas, gdy chory potrzebuje coraz mniej leków przeciwreumatycznych. Zaleca się również stosowanie diety nisko sodowej i niskobiałkowej

PRZECIWBÓLOWO- ODKWASZAJĄCO  1- 3 X DZIENNIE OK. 8 G PROSZKU ZASADOWEGO ( CZUBATA ŁYŻECZKA OD HERBATY )

ROZPUŚCIĆ W  SZKLANCE  WODY I PIĆ MAŁYMI ŁYKAMI NAJLEPIEJ 30 MIN –  PRZED POSIŁKIEM.

PROSZEK ZASADOWY A SPORT Do pracy mięśni niezbędna jest energia. Energia ta jest wyzwalana w wyniku przemian metabolicznych (spalania) węglowodanów zgromadzonych w mięśniach. Podczas intensywnego i długotrwałego wysiłku po pewnym czasie krew nie nadąża z dostarczaniem odpowiedniej ilości tlenu do mięśni, wobec czego dochodzi do beztlenowego metabolizmu węglowodanów, którego produktem jest kwas mlekowy. Mięsień zostaje zakwaszony, sportowiec jest wyczerpany, a następnego dnia cierpi na uciążliwe bóle mięśniowe, bądź doprowadza się do stanu przetrenowania. Podczas bardzo intensywnego treningu powstają także inne kwasy. Mogą one powodować trwałe uszkodzenia organizmu. Aby zregenerować układy buforowe organizmu i wspomóc jego kontrolę biochemiczną nad wytwarzaniem mleczanów, niezbędne jest dostarczanie odpowiedniej ilości substancji zasadowych. Umożliwi to osiąganie lepszych wyników. Proszek Zasadowy  pomaga zneutralizować nadmiar kwasu mlekowego w organizmie, co daje sportowcom szansę osiągania lepszych wyników. Zwiększa się wydolność organizmu, mięśnie wolniej się zakwaszają. Dzięki wzmocnionemu działaniu układów buforowych, podczas zawodów i intensywnego treningu nie odkłada się kwas mlekowy, a to z kolei prowadzi do wymiernej poprawy wyników.

ŻEBY ZNEUTRALIZOWAĆ NADMIAR KWASU MLEKOWEGO, PROSZEK ZASADOWY NALEŻY ZAŻYWAĆ – PRZED I PO TRENINGU 

8 G PROSZKU ZASADOWEGO CZUBATA ŁYŻECZKA OD HERBATY  – ROZPUŚCIĆ W  SZKLANCE  WODY  I  PIĆ  MAŁYMI  ŁYKAMI

PROSZEK ZASADOWY A NADWAGA .Gdy nasz wzrok, węch lub inne zmysły zarejestrują spożycie pokarmu, mózg wysyła do wszystkich organów wiadomość, że wkrótce nadejdzie posiłek i należy się na to przygotować (żołądek, trzustka, wątroba, pęcherzyk żółciowy). Żołądek otrzymuje polecenie, by zaczął produkować soki trawienne. Na zasadzie sprzężenia zwrotnego przesyła on z kolei do mózgu sygnał, że wytworzył już wystarczającą ilość soków i że teraz, przez wywołanie silnego uczucia głodu, mózg powinien zachęcić organizm do natychmiastowego jedzenia, gdyż w przeciwnym razie nadmiar kwasu uszkodzi błonę śluzową żołądka. Najbardziej uderzający przykład takiej reakcji łańcuchowej można zaobserwować podczas jedzenia czekolady: 80% osób postanawia zjeść tylko jeden kawałek i na tym poprzestać. Ponieważ jednak po skosztowaniu pierwszego kawałka wydziela się nadmiar kwasu, wywołane tym uczucie niepowstrzymanego głodu sprawia, że czekolada szybko znika. Proszek Zasadowy, neutralizując kwaśną treść żołądka, umożliwia zatrzymanie tej reakcji łańcuchowej, co prowadzi do zmniejszenia uczucia głodu, a w efekcie do ubytku wagi. Już usunięcie z organizmu złogów i soli powoduje natychmiastowe zrzucenie paru kilogramów. Proszek Zasadowy nie jest środkiem odchudzającym w ścisłym tego słowa znaczeniu, eliminuje jednak najczęstszą przyczynę otyłości – nadmiar kwasów. Regularne zażywanie Proszku Zasadowego sprawia, że pokarm przechodzi przez jelita w krótszym czasie, a jelito grube zostaje oczyszczone z zalegających w nim resztek. Dzięki temu znika uczucie pełności, które bardzo często towarzyszy nadwadze.

Aby zwiększyć efektywność działania preparatu, należy przestrzegać poniższych reguł:Nie pić alkoholu – zrezygnować ze słodkich napojów-pić dużo wody-jeść powoli-dokładnie rozgryzać każdy kęs-spożywać bardzo mało tłuszczu-zażywać dużo umiarkowanego ruchu unikać potraw o konsystencji kremowej i oleistych-używać jak najmniej sosów-zrezygnować z konserw i sztucznej żywności-unikać soli

Żeby zmniejszyć wagę ciała Proszek Zasadowy należy zażywać :

30 MINUT PRZED KAŻDYM POSIŁKIEM NALEŻY WYPIĆ

8 G PROSZKU ZASADOWEGO   CZUBATA ŁYŻECZKA OD HERBATY ROZPUŚCIĆ W  SZKLANCE  WODY ,A NASTĘPNIE W CIĄGU KWADRANSA WYPIĆ OK. 1/2 L WODY.

Zmniejszy to automatycznie napady wilczego głodu, które często prowadzą do niekontrolowanego objadania się i nadwagi. Jeśli mimo tego, zwłaszcza w pierwszym tygodniu, nadal nie można powstrzymać się od nadmiernego jedzenia, Proszek Zasadowy należy zażywać przed i po każdym posiłku.       Preparat należy pić małymi łykami, w przeciwnym wypadku można nadmiernie pobudzić perystaltykę jelit.
Diety odchudzające zakwaszają organizm. Z jednej strony prowadzą do uwalniania z tkanki tłuszczowej kwasów ketonowych, z drugiej zaś często są nieodpowiednio zbilansowane ( zbyt mało węglowodanów w porównaniu do białek i tłuszczów ).
:
Podczas pierwszego tygodnia stosowania Proszku Zasadowego występuje zwykle zwiększona perystaltyka przewodu pokarmowego. Objawia się to czasem jako luźne stolce. Służy jednak oczyszczeniu przewodu pokarmowego, a w efekcie przyczynia się do poprawy ogólnego samopoczucia.
Może być stosowany nawet przez osoby ze schorzeniami nerek oraz osoby w podeszłym wieku. Mogą go bez obawy przyjmować kobiety ciężarne po uzgodnieniu ze swoim lekarzem . Zwłaszcza podczas ostatnich trzech miesięcy ciąży wiele kobiet cierpi z powodu zgagi. Nie mogą one jednak stosować leków konwencjonalnych, gdyż w okresie ciąży są niedozwolone. Kolejną zaletą Proszku Zasadowego jest dodatek substancji o bardzo skutecznych właściwościach oczyszczających przewód pokarmowy. Ponadto preparat został wzbogacony selenem. Niedobór tego pierwiastka śladowego występuje u około 80% populacji.
Dotychczas nie stwierdzono żadnych skutków niepożądanych działania Proszku Zasadowego. Dla preparatu  wybrano formę rozpuszczalnego proszku, ponieważ: rozpuszczone substancje mineralne są lepiej przyswajane przez organizm, Proszek Zasadowy wywołuje uczucie sytości, skuteczniej neutralizuje nadmiar kwasów w żołądku

Przemysław Rybczyński
Terapeuta dyplomowany Terapii Naturalnych Chiropraktyki
TRZY DIAMENTY – GABINET TERAPII NATURALNYCH CHIROPRAKTYKI KRĘGOSŁUPA
UL.JUGOSŁOWIAŃSKA 49 POZNAŃ
tel.606998116

 

60 Responses to W SCHORZENIACH BÓLU KRĘGOSŁUPA I STAWÓW-RWIE KULSZOWEJ-DYSKOPATI-SKOLIOZACH-ODKWASZANIE ORGANIZMU PROSZEK ZASADOWY